Wereldwijde ondersteuning

Klik op een regio naar keuze om contact op te nemen met uw AMF-vertegenwoordiger voor
verkoop, onderdelen en service. We horen graag van u.

AMF Hoofdkantoor

Telefoon: (01) 800-BAKERS-1 of (800) 225-3771
sales@amfbakery.com

2115 West Laburnum Avenue
Richmond, VA 23227

Telefoon: 804-355-7961

AMF Thermal Repair
& Modernization

Telefoon: 919-288-1523
twice@amfbakery.com

2815 Carolina Commerce Drive
Goldsboro, NC 27530

Jason Ward

President / Interim Director of Sales, AMF Noord-, Midden- en Zuid-Amerika

Telefoon:  (804) 340-4459
jward@amfbakery.com

Guillaume Joly

Director of Sales, VS & Canada
Ambachtelijk brood en gerolde broodjes/Pizza en platbrood/Cakes en taart/Bladerdeeg- en korstdeegproducten

Telefoon: Telefoon: (917) 859-9511
gjoly@amfbakery.com

Alexander Beuschlein

Regional Account Manager, Mid-West VS
Ambachtelijk brood en gerolde broodjes/Pizza en platbrood/Cakes en taart/Bladerdeeg- en korstdeegproducten

Telefoon:  (804) 494-9439
abeuschlein@amfbakery.com

Charles Schulze

Regional Account Manager
Zacht brood en broodjes

Telefoon: Telefoon: (804) 201-3502
Mobiel: Telefoon: (804) 382-7368
cschulze@amfbakery.com

Brandon Brilliant

Regional Account Manager
Zacht brood en broodjes

Telefoon:  (404) 798-0408
bbrilliant@amfbakery.com

Jonathan Edrich

Regional Account Manager, Oost-VS
Ambachtelijk brood en broodjes/Pizza en platbrood/Cakes en taart/Bladerdeeg- en korstdeegproducten

Telefoon: Telefoon: (804) 305-0817
jedrich@amfbakery.com

Gary McDonald

Regional Account Manager
Zacht brood en broodjes

Telefoon:  (804) 955-8984
gmcdonald@amfbakery.com

Dave Pedro

Regional Account Manager
Zacht brood en broodjes

Telefoon: (775) 324-3829
Mobiel: (804) 382-7368
dpedro@amfbakery.com

Dennis Kauffman

Product Group Leader
AMF BakeTech

Telefoon: (770) 270-5911 x 18
dkauffman@amfbakery.com

Larry Gore

Director of Sales Administration

Telefoon:  (804) 342-9716
lgore@amfbakery.com

AMF Richmond Parts Department

Telefoon: (804) 355-7961
parts@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:

(804) 257-7092

Merkfocus:

AMF, Flex

Apparatuurfocus:

Brood- en broodjesopmaak, bakplaat-behandeling, broodjesverpakking, naverpakkingssystemen

AMF Canada Parts Department

Telefoon: (800) 255-3869
partscanada@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:

(800) 255-3869, volg instructies

Merkfocus:

AMF, Vesta

Apparatuurfocus: 

Deegsystemen, bakken, koelen, en transportbandsystemen, broodverpakking, was- en palletiseersystemen

AMF BakeTech Parts Department

Telefoon: (770) 270-5911
lrank@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:

(804) 257-7092

Merkfocus:

AMF, BakeTech, Tromp, Den Boer

Apparatuurfocus: 

Rijzen, bakken, koelen, transporteren, behandelen, uitrollen, doseren, lamineren

Craig Handford

Installation and Service Manager, AMF Richmond

Telefoon: (804) 342-9728
chandford@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:

(804) 257-7092

Merkfocus:

AMF, Flex

Apparatuurfocus:

Brood- en broodjesopmaak, bakplaat-behandeling, broodjesverpakking, naverpakkingssystemen

Denis Roy

Installation and Service Manager, AMF Canada

Telefoon: (800) 255-3869
partscanada@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:

(800) 255-3869, volg instructies

Merkfocus:

AMF, Vesta

Apparatuurfocus: 

Deegsystemen, bakken, koelen, en transportbandsystemen, broodverpakking, was- en palletiseersystemen

Andy Brown

Installation and Service Manager, AMF BakeTech

Telefoon: (770) 270-5911
partstucker@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:

(804) 257-7092

Merkfocus:

AMF, BakeTech, Tromp, Den Boer

Apparatuurfocus: 

Rijzen, bakken, koelen, transporteren, behandelen, uitrollen, doseren, lamineren

Tim Wice

Optimization Manager, Thermal Repair & Modernization

Telefoon: (919) 288-1523
twice@amfbakery.com

Apparatuurfocus:
Templex, Baker Perkins, APV, Pulver
Leer meer over R&M

AMF Latijns-Amerika

Luis Rocha

Regional Sales Manager, Latijns-Amerika
AMF

Mobiel: +52-66-2100-5050
lrocha@amfbakery.com
Skype: Lrochgri

Guillermo Gatica

Regional Account Manager
Mexico, Centraal-Amerika, Caribisch gebied

Telefoon: +52-55-2300-1769
ggatica@amfbakery.com

Eduardo Wanderley

Regional Agent
Brazili√ę

Telefoon:  +55-11-3812-2577
ceduardo@carloswanderley.com.br

Ernesto Moreno

Inside Sales Representative

Telefoon: +1-804-342-9731
Mobiel: +1-804-219-8260
emoreno@amfbakery.com

Joel Robles

Service Manager

Telefoon: +52 229 915 3501
jrobles@amfbakery.com

AMF Europe/
AMF Tromp

Telefoon: +31 (0) 183626252
sales@amfbakery.com

Edisonweg 50
4207 HG Gorinchem
Nederland

AMF UK

Telefoon: (44) 1943 875703
sales@amfbakery.com

6 The Sidings, Station Road
Guiseley, Leeds LS20 8BX
Engeland


Lees meer over onze Britse belastingstrategie

AMF Den Boer

Telefoon: +31 (0) 529438383
sales@amfbakery.com

Edisonweg 9
3752 LV Bunschoten
Nederland

Henk Hoppenbrouwers

Director of Sales, EMEA
Ambachtelijk brood en broodjes/Pizza en platbrood/Cakes en taart/Bladerdeeg- en korstdeegproducten
Itali√ę, Griekenland, Turkije, Cyprus, Isra√ęl

Telefoon:  +31 (0) 183 626252
hhoppenbrouwers@amfbakery.com

George McFadyen

Director of Sales, EMEA
Zacht brood en broodjes

Telefoon:  +44 1943 875703
gmcfadyen@amfbakery.com

Eric Tellier

Regional Account Manager
Frankrijk

Telefoon: 0033 6 2747 0618
etellier@amfbakery.com

Frank van Hees

Regional Account Manager
Benelux, Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland

Telefoon:  +31 (0) 183 626252
fvanhees@amfbakery.com

Jim Joe Helou

Regional Account Manager
Midden-Oosten en Libanon

Telefoon:  +31 (0) 183 626252
jhelou@amfbakery.com

Steve Davis

Regional Account Manager
VK en Ierland

Telefoon:   +44 1943 875703
Mobiel:   +44 7872 464539
sdavis@amfbakery.com

Pieter Doornbos

Regional Account Manager
Nederland, Belgi√ę, Luxemburg

Telefoon: +31 (0) 183 626252
pdoornbos@amfbakery.com

Jeroen van Vree

Regional Account Manager
Noord- en Oost-Europa, inclusief Scandinavi√ę, Rusland en Oekra√Įne

Telefoon:  +31 (0) 183 626252
jvanvree@amfbakery.com

Koen Van Gestel

Regional Account Manager
Oost-Afrika en Afrika ten zuiden van de Sahara

Telefoon:  +31 6 30 400 625
kvangestel@amfbakery.com

Frederic Dangel

Regional Account Manager
Portugal, Spanje, Itali√ę, Griekenland, Turkije, Cyprus

Telefoon:  +31 6 100 850 042
fdangel@amfbakery.com

Evgeny Gormuzov

Regional Agent
Rusland

Telefoon: 007 (495) 107 08 08
Mobiel: +31 6 129 76 149
egormuzov@amfbakery.ru

DK Engineering

Regional Agent
Oost-Afrika

Telefoon:  +31 6 30 400 625
kvangestel@amfbakery.com

AMF Parts

Telefoon: +44 (0) 7738 711561
partsuk@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:

+44 (0) 7415 132476

AMF Tromp Parts

Telefoon:  +31 (0) 183626252
service@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:

+31 (0) 183627555

AMF Den Boer Parts

Telefoon:  +31 (0) 529438383
service@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:

+31 (0) 183627555

AMF Service

Telefoon:  +44 1943 875703
lmcfadyen@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:

+44 (0) 7415 132476

Productfocus: 

Mixen, AMF Flex afmeten en opmaken, AMF BakeTech en Vesta rijzen, bakken en behandelen, verpakken, naverpakkingssystemen

AMF Tromp Service

Telefoon:  +31 (0) 183626252
service@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:

+31 (0) 183627555

Productfocus: 

Uitrollen, doseren, lamineren, decoreren ‚Äď AMF Tromp

AMF Den Boer Service 

Telefoon:  +31 (0) 529438383
service@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel: 

+31 (0) 183627555

Productfocus: 

Rijzen, bakken, transporteren, behandeling ‚Äď AMF Den Boer

AMF Sales

Tony Teutenberg, Managing Director

Telefoon:  +61 (3) 9949 8284
Mobiel:  +61 418 946 798
tony@teabakerysys.com

AMF Tromp Sales

Telefoon: +31 (0 183626252
sales@amfbakery.com

AMF Den Boer Sales

Telefoon: +31 (0) 529438383
sales@amfbakery.com

AMF Parts

Rob Bell, Spare Parts Manager

Telefoon: +61 (3) 9949 8284
Rob@TEABakerySys.com

AMF Tromp Parts

Telefoon: +31 (0) 183626252
service@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:
+31 (0) 183627555

AMF Den Boer Parts

Telefoon: +31 (0) 529438383
service@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:
+31 (0) 183627555

AMF Service

Rob Bell, Spare Parts Manager

Telefoon: +61 (3) 9949 8284
Rob@TEABakerySys.com

AMF Tromp Service

Telefoon: +31 (0) 183626252
service@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:
+31 (0) 183627555

AMF Den Boer Service

Telefoon: +31 (0) 529438383
service@amfbakery.com

Noodgevallen na sluitingstijd, bel:
+31 (0) 183627555

AMF China

Telefoon:  +86 (22) 2532 1131
sales@amfbakery.com

No. 10, Huanghai 2nd Street
TEDA, Tianjin
China, 300457

AMF Singapore

Telefoon: +65 6482 4600
sales@amfbakery.com

AMF Singapore Office Building Silhouette

AMF Asia (Singapore) PTE LTD
c/o WeWork
83 Clemenceau Avenue
2nd Floor
Singapore, 239920

AMF Beijing

Phone: +86 (10) 8455 4152
sales@amfbakery.com

Markel Food Equipment (Tianjin)
Room B-1203, Lucky Tower
No. 3, North Road, East 3rd Ring Road
Chaoyang District
Beijing, 100027, P.R. China

Ricky Duan

General Manager & Sales, AMF China

Telefoon:  +86 (22) 2532 1131 8006
rickyd@mbg-apac.com

Russell Fo

General Manager & Sales, Groter Azi√ę

Telefoon: +65 6482 4600
russellf@amfbakery.com

Be Boon Guan

Regional Account Manager, Groter Azi√ę

Telefoon: +60 1 2229 6675
beboonguan@amfbakery.com


Adriaan van Houwelingen

Regional Account Manager, AMF China

Telefoon:  +31 (0) 183 626252
avanhouwelingen@amfbakery.com

Michael Pan

Regional Account Manager, AMF China

Telefoon: +86 (22) 2532 1131
michaelp@mbg-apac.com


Lily Liu

Parts Administrator, China

Telefoon: +86 134 0103 5431
lliu@mbg-apac.com

Christina Tan

Parts Administrator, Groter Azi√ę

Telefoon: +65-64824600
ctan@mbg-apac.com

Karl Wang

Parts Administrator, China

Telefoon: +86 150 2244 2472
kwang@mbg-apac.com

Christina Tan

Parts Administrator, Groter Azi√ę

Telefoon: +65-64824600
ctan@mbg-apac.com

Algemene vragen

Find a local rep

Fill out the form to download this resource


√ó
√ó